Jak można poprawić wygląd nosa bez operacji? Opcje niechirurgiczne

Czy słyszałaś szum wokół kwasu hialuronowego? Oczywiście, że tak!

Kiedyś uważany za odświeżający zabieg na skórę, na który mogli sobie pozwolić tylko najbogatsi członkowie naszego społeczeństwa, obecnie zastrzyki z kwasem hialuronowym są stosowane do wszystkiego, od redukcji drobnych zmarszczek po prostowanie lekko niecentrycznych nosów. Jak sama nazwa zabiegu wskazuje (dermal fillers), ten naturalnie występujący kwas jest wstrzykiwany w podpowierzchnię skóry, wypełniając ją i zmniejszając widoczność linii i zmarszczek. Ale w subtelny sposób.

Wiemy wszystko o kwasie hialuronowym i o tym, że jest on niesamowitym narzędziem do odświeżenia Twojego wyglądu. Jako klinika numer jeden w Wielkiej Brytanii w zakresie zabiegów z użyciem wypełniaczy skórnych i CoolSculpting, nasz zespół ma doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy, aby wygładzić nierówności skóry i zapewnić odmłodzony wygląd.

Ale jak dokładnie można wykorzystać wypełniacze skórne do wyprostowania lekko niecentrycznego nosa lub pomóc w niechirurgicznym liftingu twarzy? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

Kwas hialuronowy

Zanim jednak porozmawiamy o tym, jak wypełniacze dermalne mogą być wykorzystywane w różnych technikach estetycznych, odpowiemy na palące pytanie: czym dokładnie jest kwas hialuronowy? I dlaczego ktokolwiek miałby chcieć, aby kwas został wstrzyknięty pod skórę?

Nie martw się! Kwas hialuronowy jest naturalnie występującą substancją, która pomaga skórze zachować pulchny wygląd, a w rezultacie zmniejsza widoczność zmarszczek.

Z wiekiem nasz organizm naturalnie produkuje coraz mniej tego kwasu, co prowadzi do wiotczenia skóry i powstawania zmarszczek. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w podpowierzchnię skóry pozwala na uzyskanie efektu "plumpingu", dzięki czemu drobne linie i zmarszczki znikają!

Jak więc ten kwas działa, aby wyprostować krzywy nos?

Niechirurgiczne operacje plastyczne nosa

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować niechirurgiczne operacje plastyczne nosa; innymi słowy, operacja nosa bez operacji.

Nasz zespół ekspertów kosmetycznych użyje zastrzyków z wypełniaczem kwasu hialuronowego, aby pomóc wyrzeźbić Twój nos do pożądanego kształtu; napinanie skóry wokół nosa tą metodą daje natychmiastowe rezultaty, które nie wymagają przestojów ani rekonwalescencji.

Warto pamiętać, że dzięki tej metodzie nie można osiągnąć tego samego poziomu wyprostowania, co w przypadku opcji chirurgicznej, dlatego może ona nie być odpowiednia dla wszystkich naszych klientów.

Rezultaty, podczas gdy uderzające, mogą trwać do 12 miesięcy, ale nie martw się, zawsze możesz mieć ten zabieg powtórzony, gdy efekty się zużyją!

Niechirurgiczne liftingi twarzy

Przywracanie objętości bez operacji, ta opcja jest idealna, jeśli masz uporczywe drobne zmarszczki!

Wstrzykując kwas hialuronowy w wybrane miejsca na twarzy, nasz zespół pomoże wygładzić wszelkie zmarszczki i choć może się to wydawać czasochłonne, zabieg ten zyskał przydomek "liftingu twarzy w porze lunchu", ponieważ trwa kilka minut; jest to idealne rozwiązanie dla naszych klientów, którzy prowadzą intensywny tryb życia i nie mogą sobie pozwolić na długi czas rekonwalescencji!