Chcesz odświeżyć swoją skórę? Możesz to zrobić dzięki wypełniaczom dermalnym!

Czym są wypełniacze dermalne?

Używamy tymczasowych wypełniaczy, zawierających żelową substancję zwaną kwasem hialuronowym, która jest wstrzykiwana w określone obszary twarzy.

Kwas hialuronowy jest naturalnie produkowany przez organizm i działa podobnie jak gąbka - przyciąga wodę, dzięki czemu skóra jest dobrze nawilżona. Niestety, organizm wytwarza skończoną ilość kwasu hialuronowego, która ulega wyczerpaniu wraz z wiekiem. Stosując zabiegi przeciwstarzeniowe, takie jak wypełniacze dermalne, nasi lekarze są w stanie pomóc uzupełnić jego zmniejszone zapasy w organizmie.

Czy ludzie zauważą, że wykonano u mnie zabieg kosmetyczny?

Jednym z wielu powodów, dla których coraz więcej osób decyduje się na zabiegi niechirurgiczne, jest fakt, że chirurgia plastyczna często daje rezultaty, które mogą wyglądać zbyt przesadnie lub nienaturalnie.

Naszym celem jest odświeżenie wyglądu, ale nie jego całkowita zmiana.

Wypełniacze zmniejszą widoczność zmarszczek i pozostawią subtelne, zrównoważone rezultaty, zgodne z Twoim naturalnym wyglądem. Ludzie mogą zauważyć, że wyglądasz "lepiej niż kiedykolwiek", prawdopodobnie zakładając, że jesteś zrelaksowana i opalona po wakacjach, ale nie podejrzewając, że przeszłaś zabieg kosmetyczny.

W niektórych przypadkach, aby zoptymalizować rezultaty, wypełniacze dermalne mogą być łączone z innymi zabiegami, takimi jak Ultherapy czy środki rozluźniające mięśnie.

Czy nadaję się do wypełniaczy dermalnych?

Przed zabiegiem nasz lekarz zapozna się z Twoją pełną historią medyczną, aby sprawdzić, czy jesteś w dobrym stanie zdrowia i czy nadajesz się do wypełniaczy.

Jakie obszary skóry można wstrzykiwać?

Obszary, które zwykle poddajemy zabiegowi, to policzki, wargi, oczy, usta, podbródek, linia żuchwy, szyja i dłonie.

Czy wypełniacze są bezpieczne?

Wypełniacze iniekcyjne są mało ryzykowne, jeśli zabieg przeprowadzamy my lub inne renomowane kliniki zajmujące się wypełniaczami.

Należy uważać na korzystanie z usług spa lub salonów kosmetycznych, ponieważ mogą one nie mieć kwalifikacji, doświadczenia lub przeszkolenia do wykonywania takich niechirurgicznych zabiegów. Trzymaj się z daleka od zestawów DIY, które można kupić w Internecie - zestawy DIY są najczęściej niesprawdzone i nieuregulowane.

Nieudane wypełniacze mogą prowadzić do powstania grudek, nierówności i wybrzuszeń w dziwacznych miejscach, trwałych blizn, potencjalnej ślepoty, a w najgorszych okolicznościach nawet śmierci. Krótko mówiąc, nie możesz sprawdzić, co kupujesz, i żadna ilość filmów na YouTube nie pomoże Ci opanować umiejętności, których praktycy uczyli się przez lata.

Czy wypełniacze są trwałe?

Nie, stosowane przez nas wypełniacze dermalne są półtrwałe i utrzymują się od sześciu do dziewięciu miesięcy. Aby utrzymać swoje rezultaty, powtarzaj cykl raz w roku lub połącz go z innymi zabiegami.

Szukasz eliksiru, który pomoże Ci cofnąć lata, nie wyglądając przy tym na zbyt zmęczonego - my możemy Ci pomóc!