Wypełniacz podbródka przed i po

Wypełniacze podbródka to niechirurgiczne rozwiązanie pozwalające na ponowne zdefiniowanie i wyrzeźbienie kształtu i stanu podbródka z imponującymi rezultatami. Podczas szybkiej, 30-60-minutowej sesji pacjenci mogą natychmiast poprawić wygląd podbródka, minimalizując jednocześnie oznaki starzenia. Usuwanie opadającej skóry i zmarszczek oraz konturowanie kształtu podbródka odbywa się bez żadnych zabiegów chirurgicznych czy przestojów. Poniżej przedstawiamy zdjęcia przed i po zabiegu z zastosowaniem wypełniaczy skórnych podbródka, wyjaśniając jednocześnie, jak zmaksymalizować widoczne rezultaty.

Wypełniacze podbródka składają się z zatwierdzonego przez FDA kwasu hialuronowego, naturalnie występującego białka cukrowego, które wspiera i nawilża komórki naszej skóry. Kiedy wstrzykujemy go w podbródek, wypełnia on drobne linie i zmarszczki, nadając nam jednocześnie blask rosy. Kwas hialuronowy stymuluje również naturalną produkcję kolagenu i elastyny w głębi skóry. Dzięki temu widoczne rezultaty utrzymują się do 12 miesięcy po zabiegu. Wypełniacze podbródka są idealne zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy chcą mieć idealnie ukształtowaną linię żuchwy.

Utrzymanie rezultatów zabiegu wypełniania podbródka

Pacjenci mogą zmaksymalizować trwałość rezultatów zabiegu wypełniania podbródka, stosując przemyślane podejście do pielęgnacji skóry i zabiegów łączonych:

  • Zachowaj zdrową dietę: Ograniczając do minimum spożycie niezdrowej żywności, tłuszczów nasyconych i cukrów, organizm nie będzie ulegał stanom zapalnym w takim stopniu, w jakim mogłoby to mieć miejsce. Stan zapalny przyspiesza tempo, w jakim organizm metabolizuje wypełniacze. Stosując zrównoważoną dietę bogatą w witaminę C i aminokwasy, możesz zachować efekty wypełniacza na dłużej. Te składniki odżywcze w naturalny sposób stymulują również poziom kolagenu i kwasu hialuronowego, dzięki czemu efekty zabiegu będą wyglądały lepiej przez dłuższy czas.
  • Zainwestuj w wysokiej jakości produkty do miejscowej pielęgnacji skóry: Stosowanie najwyższej jakości zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak codzienne kremy nawilżające z filtrem UV i serum z kwasem hialuronowym, może również zwiększyć zapasy kolagenu i elastyny w naszych podbródkach. Zapewniają one również ochronę przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni słonecznych, które są główną przyczyną powstawania zmarszczek i wiotczenia skóry.
  • Korzystaj z zabiegów łączonych lub uzupełniających: Łączenie zabiegów może zmaksymalizować efekt wizualny wypełniaczy podbródka. Ultherapy jest fantastycznym rozwiązaniem uzupełniającym, które głęboko stymuluje kolagen podbródka przy użyciu zaawansowanej energii ultradźwiękowej. CoolSculpting może być również stosowany do rzeźbienia podbródka poprzez zamrażanie kieszeni niechcianego tłuszczu w okolicy podbródka, dając pacjentom znacznie bardziej opływowy i zdefiniowany wygląd przez wiele miesięcy.

Wyniki zabiegu wypełniania podbródka

Wypełniacze podbródka działają natychmiast po wstrzyknięciu, aby podnieść i wyrzeźbić podbródek oraz linię żuchwy. Przywracając objętość w miejscach, które są obwisłe lub straciły swój kształt, nadają podbródkowi młodzieńczy wygląd.

Dzięki ukierunkowanemu zastosowaniu wypełniacza podbródka, pacjenci mogą uzyskać konturowy profil boczny i pochlebną krzywiznę podbródka. W zależności od osobistych celów urody pacjenta, może on również użyć wypełniacza podbródka, aby przednia część podbródka była bardziej wystająca i widoczna (na przykład w przypadku cofniętego podbródka). Można też nadać tylnej części podbródka bardziej kanciastą krzywiznę, aby uzyskać mocno zarysowaną linię szczęki.

Konsultując się z naszymi wiodącymi lekarzami, możemy zapewnić Ci efekt, jakiego potrzebujesz, z długotrwałymi rezultatami. Dzięki solidnym preparatom, które stosujemy, większość pacjentów odczuwa pozytywne rezultaty od 9 do 12 miesięcy po zabiegu.