Kości policzkowe z wypełniaczami skórnymi

Wypełniacze do policzków są nie tylko dla tych, którzy stwierdzili, że ich starzenie się zmieniło kształt ich twarzy. Wypełniacze skórne z biegiem lat nadadzą Ci świeższy, bardziej uporządkowany wygląd, a w młodszym wieku pomogą Ci stworzyć bardziej estetyczne kontury twarzy, nadając jej bardziej wyrazisty wygląd. W Klinice Kosmetycznej Skóry oferujemy szereg opcji, które pozwolą Ci poprawić wygląd i wygładzić drobne linie, dostępne w obu naszych klinikach. Wypełniacze skórne uwydatnią Twoje kości policzkowe, nadając im bardziej miękki, a jednocześnie wyrazisty wygląd.

Atrakcyjność kości policzkowych

Nie zagłębiając się zbytnio w wyjaśnianie metryki twarzy i tego, jak ilościowo można określić swoją atrakcyjność za pomocą matematyki, badacze z dziedziny biologii stwierdzili, że w badaniach symetria rysów twarzy zwiększa pozytywne reakcje obserwatorów. Oczywiście kości policzkowe odgrywają znaczącą rolę w kształtowaniu i objętości twarzy zarówno podłużnej, jak i bocznej, zwiększając w ten sposób ogólną atrakcyjność. Badania te wykazały, że proporcje szerokości i długości połowy twarzy mają bezpośredni wpływ na jej atrakcyjność, a podniesienie kości policzkowych może spowodować, że dłuższa, cieńsza i mniej atrakcyjna twarz stanie się bardziej estetyczna.

Ewolucyjni biolodzy sugerują, że wyróżniające się kości policzkowe u mężczyzn dają im większe szanse na przyciągnięcie koleżanki niż u mężczyzn o mniej widocznej budowie twarzy. Ponieważ kobiety poszukują bardziej wyrazistych, pulchnych policzków, mężczyźni starają się wzmocnić tę cechę, aby zwiększyć własną atrakcyjność.

Znajdź idealnego specjalistę w zakresie wypełniaczy skóry

Jest to szczególnie ważne, gdy powierzasz część swojego ciała, która zawiera w sobie obraz, który chcesz przenieść na świat, komuś innemu. Przyjrzyj się uważnie doświadczeniu i kwalifikacjom każdego specjalisty, który będzie wykonywał na tobie jakiekolwiek zabiegi i poproś o obejrzenie poprzednich studiów przypadków pokazujących wyniki jego pracy, powinny być dostępne zdjęcia "przed" i "po".

Doświadczenie i dogłębne zrozumienie struktury kości twarzy, powinno być wiedzą i umiejętnościami lekarza prowadzącego leczenie, aby prawidłowo wzmocnić Twoje cechy. W przypadku wypełniaczy skórnych należy skorzystać z usług wykwalifikowanej pielęgniarki lub lekarza w celu przeprowadzenia zabiegu. Może to być nieinwazyjne, ale nadal jest delikatne i mądrze jest zaufać komuś, kto rozumie metrykę twarzy i ma legalny dostęp do zabiegów takich jak kwas hialuronowy, które będą umieszczane pod skórą.

Twoja konsultacja z wypełniaczami skórnymi

Po przeprowadzeniu badania twarzy, lekarz wykonujący zabieg, w niektórych przypadkach, zaznaczy obszary, które zamierzają wypełnić, zgodnie z tym, co najlepiej odpowiada Twoim cechom i proporcjom. Następnie zacznie wypełniać odpowiednie obszary nad i wokół kości policzkowych, aż do uzyskania pożądanego efektu. Zabieg będzie trwał tylko około 20 minut, po czym efekt jest natychmiastowy i Twoja nowa, bardziej wyprofilowana twarz jest gotowa.

Wypełniacze mogą trwać do około 18 miesięcy, a zabiegi mogą być powtarzane w celu dalszej augmentacji i uzyskania przyjemnego wyglądu.