Jak używać wypełniacza na nosie, aby uzyskać niesamowite rezultaty

Wiele osób czuje, że ich nosy są za duże, za małe, krzywe lub wyboiste. Nie wiedzą tylko, że zniekształcony nos można leczyć w prosty i szybki sposób bez operacji i małych przestojów... tylko z odrobiną wypełniacza!

Popularne błędne przekonanie o wypełniaczach skórnych jest takie, że mogą one sprawić, że twarz i nos będą wyglądać na większe. Jednak to wcale nie jest prawdą. Jak wyjaśniam w moim filmie, może być wręcz przeciwnie. Wstrzyknięcie wypełniacza może sprawić, że nos będzie wyglądał na mniejszy i węższy.

Twarze są postrzegane przez to, jak światło odbija się od powierzchni skóry. W przypadku wykonywania zabiegu przez wysoko wykwalifikowanego lekarza wypełniacz może być delikatnie umieszczony na mostku nosa, śledząc obszary, w których światło odbija się od niego najbardziej. Może to ładnie zawęzić mostek, nadając mu mniejszy wygląd.

Możemy również korygować asymetrię za pomocą wypełniacza. Dolna część nosa może być asymetryczna z powodu nierówności, wgnieceń lub spadków. Dodatkowo można zmniejszyć rozmiar nozdrza poprzez wstrzyknięcie wypełniacza w narożniki nosa.

W miarę starzenia się mężczyzn i kobiet, nos opada w dół. Można to leczyć poprzez wstrzyknięcie wypełniacza u podstawy nosa, co może spowodować jego lekkie podniesienie. Wprawdzie technika ta może być nieco niewygodna i może powodować podrażnienie oczu, ale może też sprawić, że nos będzie wyglądał naprawdę atrakcyjnie bez jego nadmiernego unoszenia.

Doświadczenie jest niezbędne przy niechirurgicznej rhinoplastyce. Jest to bardzo artystyczny, techniczny zabieg, który wymaga stałej ręki i doświadczonego lekarza, jak te, które mamy w naszej klinice. Potrzebny jest ktoś, kto umie prawidłowo podawać wypełniacze do nosa w strategicznych częściach.

Te bardzo sprytne techniki, jeśli są prawidłowo stosowane, mogą być wykorzystane do zwężenia, rekonstrukcji i bardzo subtelnego zmniejszenia podstawy nosa w sposób, który zostanie natychmiast pokazany i błyskotliwie oszukać oko... wszystko bez operacji i małych przestojów.