Powiększanie podbródka za pomocą wypełniaczy dermalnych

Czasami niektórzy z nas mogą mieć wrażenie, że zostaliśmy potraktowani po macoszemu, jeśli chodzi o kształt twarzy; silny podbródek, jak go nazywają, może być elementem definiującym zarówno piękno, jak i męskość, ale słaby podbródek daje wrażenie odwrotne. To, co ludzki mózg postrzega jako ideał, jest subtelne i nieświadome, jako wynik dziesiątek tysięcy lat ewolucji. Ponieważ czasy się zmieniły i naturalnie silne cechy nie są już niezbędne do przetrwania naszego gatunku, dlaczego nie podjąć kroków, aby zmienić swój wygląd na taki, z którego będziesz zadowolony, gdy spojrzysz w lustro? Wklinice oferujemy wypełniacze dermalne do tego właśnie celu, aby pomóc Ci osiągnąć estetykę twarzy, na którą zasługujesz.

Zmiana kształtu podbródka

Istnieje kilka sposobów na zmianę kształtu podbródka poprzez dostosowanie pozycji szczęki.

Estetykę twarzy można osiągnąć dzięki zabiegom ortodontycznym zaprojektowanym specjalnie w celu zachęcenia kości szczęki do poruszania się i pozostawania na swoim miejscu. Może to być nieprzyjemny proces, który bez wątpienia trwa długo (6-24 miesięcy). Poważne problemy ortodontyczne, takie jak zły zgryz, mogą wymagać udziału, ale wyłącznie w celach estetycznych, jednak niektórzy mogą znaleźć ten kurs leczenia nie pasuje do ich zajęty dorosłego życia.

W ostatnich latach opublikowano również, że mewing może pomóc w osiągnięciu bardziej pożądanej estetyki twarzy. Wiąże się to z procesem rygorystycznych codziennych ćwiczeń twarzy, które z czasem dostosowują pozycję szczęki. Niektórzy ludzie zgłaszają, że pierwsze rezultaty zauważają po roku praktyki mewing, ale wyrobienie tego nawyku jest czasochłonne, a rezultaty powolne.

W przypadku wypełniaczy dermalnych, rezultaty w postaci bardziej przyjemnego kształtu podbródka są natychmiastowe, a dyskomfort minimalny. Wyjście na zewnątrz w przerwie na lunch, aby "popracować", staje się coraz bardziej akceptowalne dla osiągnięcia osobistego standardu atrakcyjności.

Wypełniacze skórne - co to jest?

Czy kiedykolwiek wydawało Ci się, że ktoś wygląda trochę inaczej? W jakiś sposób lepiej? Taki jest właśnie efekt wypełniaczy dermalnych, subtelny, ale wzmacniający. Przy użyciu żelu z kwasem hialuronowym (HA) wstrzykiwanego w obszary podbródka, aby lepiej dopasować go do reszty rysów twarzy, wypełniacze d ermalne mogą być specjalnie wymierzone i dopasowane do konkretnych pozycji na podbródku, dając wyjątkowy i pożądany efekt. Zabieg ten jest tymczasowy, ale może trwać do dwóch lat, w zależności od osobistego tempa metabolizmu, jednak jest powtarzalny, więc utrzymanie estetyki jest możliwe i nie musisz się martwić o trwałe zmiany w swoim wyglądzie.

Przejęcie kontroli nad estetyką swojego wyglądu i twarzy, którą prezentujesz światu, nigdy nie było szybsze, dzięki wypełniaczom skórnym, procedurze trwającej 30-45 minut, dzięki czemu możesz wrócić do swojej normalnej rutyny, wyglądając jak swój nowy, najlepszy ja, ulepszony i odnowiony.