Trzy powody, dla których warto odświeżyć swój wygląd dzięki wypełniaczom dermalnym

Czy już od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad wypełniaczami dermalnymi? Czy chciałeś odświeżyć swój wygląd, aby wyglądać młodziej i promienniej? Jeśli odpowiedziałaś "tak" na którekolwiek z tych pytań, to możemy pomóc Ci to osiągnąć dzięki wypełniaczom dermalnym.

Nasz zespół jest wysoko wykwalifikowany i przeszkolony, z wieloletnim doświadczeniem w podawaniu wypełniaczy, ponieważ jesteśmy specjalistyczną kliniką wypełniaczy skórnych. Zawsze upewnimy się, że wiesz, czego się spodziewać i odpowiemy na każde pytanie, jakie możesz mieć podczas konsultacji.

Czym są wypełniacze dermalne?

Wypełniacze dermalne to przezroczyste żele kwasu hialuronowego, które są wstrzykiwane przez wykwalifikowanego lekarza bezpośrednio pod skórę. Te biodegradowalne i zatwierdzone przez FDA wypełniacze są w stanie wypełnić i pomóc wygładzić drobne linie lub zmarszczki.

Poniżej przedstawiamy trzy kolejne powody, dla których warto rozważyć podanie wypełniaczy.

Powód 1: podkreśl swoje naturalne piękno

Aby uzyskać natychmiastowe, lekkie i naturalnie wyglądające rezultaty, możemy podkreślić Twoje naturalne piękno, stosując wypełniacze skórne z kwasem hialuronowym klasy premium. Są one wstrzykiwane tuż pod skórę w celu wygładzenia drobnych linii i zmarszczek lub głębiej w skórę właściwą w celu ponownego ukształtowania struktury twarzy poprzez dodanie jej objętości. Możesz oczekiwać, że będziesz wyglądać bardziej świeżo i odmłodzenie, ale tylko Ty i Twój lekarz będziecie wiedzieć, co zostało zrobione. Twoi przyjaciele, rodzina i współpracownicy zauważą, że coś jest inaczej i powiedzą: wyglądasz świetnie, bardziej świeżo, inaczej, czy byłaś na wakacjach? Nie będą wiedzieć, że miałaś wypełniacze dermalne, ponieważ tworzymy tylko całkowicie naturalny wygląd.

Powód 2: praca z profesjonalistami w klinice wypełniaczy

Jak już wspomniano, przychodząc do naszej kliniki wypełniaczy skórnych, możesz oczekiwać, że będziesz w profesjonalnych rękach. Założycielka kliniki, dr Tracy Mountford, zawsze upewnia się, że pacjenci czują się komfortowo, w pełni rozumieją procedurę i że opuszczają klinikę z najbardziej naturalnie wyglądającymi rezultatami.

Wybiera i szkoli wszystkich swoich lekarzy medycyny estetycznej, aby mieć pewność, że każda osoba posiada wysokie umiejętności i doświadczenie w podawaniu wypełniaczy skórnych. Standardową procedurą dla wszystkich naszych lekarzy jest regularne podnoszenie kwalifikacji w zakresie wszystkich najnowszych, zaawansowanych technik stosowania wypełniaczy. Możesz więc czuć się pewna, że odwiedzając nas w Klinice, jesteś w bardzo doświadczonych, profesjonalnych rękach. Nasz zespół zajmujący się medycyną estetyczną zadba o Ciebie.

Podczas konsultacji nasi przeszkoleni lekarze przeprowadzą Cię przez całą procedurę. Jest to również doskonała okazja, abyś zadała tyle pytań, ile chcesz. Niektóre pytania, które możesz zadać swojemu lekarzowi to: jakich wypełniaczy używasz? Jakie są Twoje doświadczenia z wstrzykiwaniem wypełniaczy? Czy zabieg jest bolesny? Czy potrzebuję czasu na regenerację po zabiegu? Czy mogę spodziewać się natychmiastowych rezultatów? To tylko niektóre z wielu pytań, na które z niecierpliwością czekamy, aby odpowiedzieć podczas konsultacji, jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy.

Powód 3: procedura jest krótka, słodka i prosta

Kiedy poddajesz się zabiegowi wypełniania skóry dermą, możesz oczekiwać, że w ciągu mniej niż godziny będziesz na miejscu i wyjdziesz z kliniki zajmującej się wypełnianiem. Możesz nawet oczekiwać, że niektóre z procedur zostaną przeprowadzone w ciągu 30 minut! Oznacza to, że w przerwie na lunch możesz udać się do kliniki The Cosmetic Skin Clinic, spotkać się z lekarzem i wstrzyknąć sobie wypełniacze. Jeśli po zabiegu pojawi się niewielka opuchlizna, wystarczy wykonać lekki makijaż twarzy i można wracać do życia zawodowego, towarzyskiego lub rodzinnego.