Martwisz się, że wypełniacze skórne są trwałe? Pięć mitów o wypełniaczach

Wraz z nadejściem lata i wzrostem popularności tych imprez plenerowych, zasługujesz na odświeżoną skórę, która ma odświeżony wygląd.

Oczywiście, możesz użyć kremu nawilżającego, ale jeśli masz kilka drobnych linii do zmiękczenia, może okazać się, że potrzebujesz czegoś mocniejszego, aby osiągnąć ten młodzieńczy wygląd, na jaki zasługujesz.

W przeszłości jedyną realną opcją redukcji zmarszczek był lifting twarzy, ale jest to opcja, która może być zarówno szybka, jak i kosztowna. Jest ona również inwazyjna i może powodować siniaki i łagodne oznaki, co nie jest wyglądem, który wielu chce osiągnąć z zabiegów kosmetycznych!

Na szczęście, ponieważ nieinwazyjne opcje kosmetyczne stają się coraz bardziej popularne, istnieje wiele sposobów, aby wyeliminować oznaki starzenia się, takie jak zmarszczki lub drobne linie, pozostawiając skórę gładszą, niż wygląd pełniejszy i ożywiony.

Możemy pomóc Ci w odmłodzeniu cery, stosując wypełniacze skórne. Wypełniacze te, jako prosta i niemal natychmiastowa opcja redukcji zmarszczek i drobnych linii, są idealne dla osób w każdym wieku i zapewniają długotrwałe rezultaty. Genialne!

Ale, jak większość rzeczy, istnieje więcej niż kilka mitów dotyczących wypełniaczy skóry.

Wypełniacze są trwałe

Choć chcielibyśmy, aby rezultaty działania wypełniaczy skórnych w Buckinghamshire były trwałe, to jednak nie są one trwałe.

W zależności od tego, jakie składniki są stosowane w wypełniaczach, długość wyników może być różna. Na przykład, jeśli masz wypełniacz kolagenowy, mogą one trwać od trzech do czterech miesięcy. Jeśli nasz zespół zdecyduje się na użycie kwasu hialuronowego, najczęściej używanego przez nas wypełniacza, wówczas rezultaty mogą trwać do sześciu miesięcy, a nawet do roku lub dłużej, w zależności od rodzaju użytego wypełniacza.

Wypełniacze nie są odwracalne

Wszystkie używane wypełniacze są FDA-cleared półtrwałe wypełniacze i mogą być odwrócone bardzo łatwo, za pomocą prostego wtrysku do rozbicia kwasu hialuronowego, jeśli chcesz odwrócić efekty.

Wypełniacze są takie same jak Botox

Kiedy masz wypełniacze, jak sama nazwa wskazuje, zmarszczki lub drobne linie są wypełnione. Z kolei Botox rozluźnia mięśnie i minimalizuje pojawienie się zmarszczek i linii mimicznych. Chociaż oba te preparaty są wstrzykiwane, nie są one tym samym zabiegiem.

Można się opalać po zastosowaniu wypełniaczy.

Chociaż może być kuszące siedzenie na słońcu po zrobieniu zastrzyków z wypełniaczem, nie jest to wskazane.

Większość wypełniaczy skórnych sprawia, że skóra jest chwilowo bardziej wrażliwa na promienie UV, co oznacza, że należy powstrzymać się od opalania przez co najmniej dwa tygodnie po wstrzyknięciu wypełniaczy.

Nie możesz mieć Botoksu i wypełniaczy w tym samym czasie.

Nie są one tym samym zabiegiem, ale te zabiegi są często wykonywane w tym samym czasie, ponieważ doskonale się uzupełniają; Botox drastycznie przedłuża żywotność wypełniaczy, ze względu na mięśnie leżące u ich podstaw są bardziej rozluźnione. Doskonale!